Przed nami największa impreza sportowa w Gminie Lubin.
Startują zapisy do VIII Gminnego Rajdu Rowerowego.
W tym roku zapraszamy wszystkich fanów dwóch kółek do przyjazdu do Krzeczyna Wielkiego 9 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00-16:00, w którym czekać będzie na wszystkich ogromna ilość atrakcji:
Miasteczka rowerowe: Puls Imprezy
Zakręcone rowery
Do Waszej dyspozycji oddajemy 9 nietypowych rowerów, na których każdy może spróbować swoich sił. Zobaczycie takie rowery jak: amerykański chopper, mini bmx, rower przeciwskrętny, monocykl, bicykl, rower do akrobatyki, nietypowa hulajnoga czy też rower bez kierownicy. Z myślą o bardziej ekstremalnych testach został przygotowany specjalny tor przeszkód. Twórcą całej strefy jest profesjonalny akrobata rowerowy- Jonasz Pakulski. Dodatkowo znajdziecie strefę poprawiająca równowagę (tak zwany trickboard) oraz namiot z alkogoglami
Akademia Rowerowa
Uczestnicy mogą szkolić swoją jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz na profesjonalnych przeszkodach rowerowych. Na miejscu dostępne będą rowery dla dzieci w różnym wieku również rowerki biegowe.
ROWEROWE SHOW
Rowerowe Show to widowisko rowerowe łączące w sobie ogromne emocje, rozrywkę oraz edukację w jednym.
Podczas Show widownia ma możliwość podziwiać między innymi skoki na rowerze przez linę, nad ochotnikami z publiczności, czy też akrobacje 2 metry nad ziemią.
Animacje dla dzieci Animki- Animatorzy Lubin
Mega Dmuchańce dla dzieci 25 m gigant
Dmuchaniec dla maluszków
Strefa do gry w kręgle
Strefa Chill z leżaczkami
Strefa Gastronomiczna
W pakiecie startowym na każdego uczestnika czeka pamiątkowy medal, voucher na posiłek, lody dla dzieci i wodę. Aby otrzymać medal za udział w rajdzie należy okazać zdjęcie tablic nazw minimum dwóch miejscowości przez, które uczestnik przejechał.
Zapisy do Rajdu trwają do 22 Maja 2024 roku poprzez Messenger lub telefonicznie 76 844 82 33.
Plakat informujący o VIII Gminnym Rajdzie Rowerowym, dnia 09.06.2024 z centrum w Krzeczynie Wielkim

Plakat informujący o VIII Gminnym Rajdzie Rowerowym, dnia 09.06.2024 z centrum w Krzeczynie Wielkim