Po kilkuletniej przerwie rozegrano gminne zawody piłki siatkowej na boiskach otwartych. Organizatorem turnieju była Gmina Lubin, OKGL oraz sołectwo Lisiec.

Do rywalizacji zgłosiły się reprezentacje czterech sołectw: Osieka, Miroszowic, Obory i Liśca. Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym”. Dodatkową atrakcją był turniej w bule dla licznie zgromadzonej publiczności. Emocji i dobrej zabawy nie brakowało, a poziom rozgrywek był naprawdę imponujący. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęła drużyna gospodarzy.

Wyniki meczów
Lisiec – Osiek 2:0
Miroszowice – Obora 2:0
Obora – Lisiec 0:2
Osiek – Miroszowice 0:2
Lisiec – Miroszowice 2:0
Obora – Osiek 0:2
Tabela końcowa
1 miejsce – Lisiec 3-9 6:0
2 miejsce – Miroszowice 3-6 4:2
3 miejsce Osiek 3-2 2:4
4 miejsce – Obora 3-0 0:6
Nagrodzeni zostali także najskuteczniejsi zawodnicy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jan Fesz (Lisiec), najlepszym atakującym Dariusz Bieleń (Miroszowice), najlepszym blokującym Małgorzata Krac (Osiek), a najwszechstronniejszym zawodnikiem ks. Piotr Drapiewski (Obora).

Wyniki turnieju w bule:
1 miejsce – Elżbieta i Adam Soratiuk
2 miejsce – Dawid Kopcza i Igor Dudkanicz
3 miejsce – Monika i Dawid Idczak
4 miejsce – Jakub Gurul i Adam Soratiuk
Drużyny oraz najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, statuetki i nagrody rzeczowe. Nagrody i wyróżnienia wręczali Lucyna Kopcza sołtys Liśca oraz radny gminy Lubin Jerzy Tadla.Piłka siatkowa lisiec