Wystawy w Gminie Lubin!
Przedstawione na wystawach eksponaty to dziedzictwo, które udało się zachować mieszkańcom Gminy Lubin w idealnym stanie, a które zdecydowali się przekazać aby mogły służyć kolejnym pokoleniom. Trzy wystawy! – Gmina Lubin „Wczoraj i dziś”, „Zabytki Gminy Lubin” oraz „Miniatury z drewna” to powrót do przeszłości w nowoczesnym wykonaniu. Idealnie zaaranżowane wnętrza, projekcje multimedialne i opowieści pozwolą Państwu przenieść się w czasy, o których wielu już nie pamięta. Zobaczycie stare maszyny rolnicze, pierwsze komputery, drewniane zabawki, a także zabytki Gminy Lubin w miniaturze.
Co więcej? Sprawdźcie sami! – wystawy otwarte są codziennie w godzinach 07:30-15:30 wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 76 844 82 33 i umówić się na zwiedzanie.
Zapraszamy,
Ośrodek Kultury Gminy Lubin