Nasze debaty na temat rozstrzygnięcia konkursu kulinarnego online „Ziemniaczane Historie” trochę trwały ale jak zawsze zaskoczyliście nas swoją pomysłowością, dlatego z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że WSZYSCY zostali nagrodzeni i od jutra możecie odbierać swoje nagrody w Ośrodku Kultury Gminy Lubin:)

Dodatkowo przypominamy Wam o cudownych chwilach spędzonych przy akompaniamencie zespołu Siedlecka Nuta i towarzystwie Sołtysa wraz z mieszkańcami miejscowości Siedlce, odszukajcie się na zdjęciach i wspominajcie, a my mamy nadzieję, że w przyszłym roku upieczemy ziemniaki na wspólnym gminnym ognisku organizowanym w ramach Święta Pieczonego Ziemniaka.

Wszystkim uczestnikom konkursu kulinarnego
SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Laurecaci:
– Pani Bogumiła Malik
za Zapiekankę ziemniaczną z kiełbasą
– Pani Anna Wyraz
za Pierogi z ziemniakami
– duet Ewa i Waldemar Domowicz
za Placki ziemniaczane
– Pani Wanda Zasada
za Placki ziemniaczane z ogórkiem
– Pani Grażyna Bachnik
za Placki ziemniaczane z papryką
– Zespół Siedlecka Nuta
a Pieczone ziemniaki na ognisku
– Pani Małgorzata Gałka
za Kotlety z ziemniaków
– Pani Jolanta Fijałkowska
za Rozetki i Róże ziemniaczane z boczkiem oraz Ziemniaki w waflu
– Sołectwo Składowice
za Placki ziemniaczane z kurczakiem oraz Placki z szynką i groszkiem
– Koło Gospodyń Krzeczyn Wielki
za Kartoflane Hamburgery
– duet Urszula i Stanisław Ryniec
za Pieczone ziemniaki z dodatkami

Wszystkie przepisy oraz zdjęcia potraw będziecie mogli już niedługo zobaczyć w kolejnej części naszego przepiśnika.

Facebook – film nagrodzonych