Laureat w kategorii: Muzyka, śpiew, taniec.

Zespół wokalny LEJDIS istnieje od 2008 r., W skład zespołu wchodzi 11 pań z miejscowości Składowice, a instruktorem i akompaniatorem jest pan Jerzy Kuś. Członkinie opracowują utwory z lat 70-tych oraz przygotowują repertuar na uroczystości okolicznościowe i konkursy. W czasie swojej działalności zespół opracował ponad 150 utworów na głosy i uczestniczył w około 100 koncertach i konkursach wokalnych. Swój repertuar prezentuje na terenie gminy Lubin oraz poza nią, m.in.: gmina Gromadka, gmina Ścinawa, gmina Miłkowice, gmina Mścijów, gmina Zagrodno. Oprócz działalności wokalnej członkinie zespołu LEJDIS udzielają się w Kole Gospodyń reprezentując Składowice poprzez udział w konkursach kulinarnych, współorganizując imprezy okolicznościowe oraz spotkania z dziećmi. Ze swoim repertuarem Zespół prezentuje się na terenie Gminy Lubin i poza nią.

Osiągnięcia i prezentacje Zespołu:

2012 – Przegląd Form Wokalnych – IV miejsce.

2012 – Świat Piosenki – wyróżnienie.

2013 – Świat Piosenki – II miejsce.

2014 – Przegląd Kolęd w Miłkowicach – II miejsce.

2016 – Koncert z okazji „Dnia Matki” w gminie Jemielno.

2016 – Koncert podczas uroczystości „Jak drzewiej bywało” w Osieku.

2017 – Koncert z okazji „Święta Niepodległości” w Niemstowie.