Gminne Zawody Kajakowe to impreza idealna dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych i świetnej atmosfery. Zabytkowa fosa w Raszowej, która powróciła do swojej dawnej świetności, stała nie tylko architektoniczną perełką regionu ale również świetnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Podczas zawodów należy przepłynąć wyznaczoną trasę w jak najszybszym czasie, a na zwycięzców czekają liczne nagrody. Zawody organizowane są dla osób indywidualnych jak i dla par. Dodatkową atrakcją jest wspólne grilowanie – to idealny moment na wspólne świętowanie, śpiewanie i integrację. Impreza powstała z inicjatywy sołtysa Eugeniusza Guta oraz Rady Sołeckiej Raszowej. Tradycyjnie imrezie towarzyszyć będzie turniej w bule dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy już w najbliższą niedzielę na godzinę 14:00 do Raszowej. Zapisy do zawodów rozpoczną się o 13:30. Udział jest bezpłatny.

 

gminne zawody kajakowe 17.07.2022 w raszowej na fosie