Ośrodek Kultury Gminy Lubin dołączył do inicjatywy Centrum Myśli Jana Pawła II i serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny”. Mimo, iż pandemia krzyżuje nam plany, przygotowaliśmy wirtualną prezentację ekspozycji, która aktualnie zdobi mury mini muzeum w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin. Ekspozycja składa się z 10 plansz, które przeprowadzą Was przez wszystkie najważniejsze momenty życia papieża, od narodzin po pontyfikat. Celem wystawy jest przypomnienie postaci, która wpłynęła na bieg historii, pokazanie korzeni Jana Pawła II oraz bogactwa jego życia, osobowości i myślenia.
Mamy nadzieję, że wizualizacja jaką przygotowaliśmy spodoba się Wam na tyle, że gdy znów będziemy mogli Was gościć w Ośrodku Kultury Gminy Lubin, licznie nas odwiedzicie. Wystawa stacjonarna potrwa do końca czerwca.
Miłego oglądania!

Zobacz wirtualną prezentację wystawy Jan Paweł II Narodziny