Konkurs świąteczny na kartkę wielkanocną jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Do Ośrodka Kultury Gminy Lubin wpłynęło ponad 100 prac zarówno indywidualnych jak i tych przygotowywanych w gminnych szkołach i punktach przedszkolnych. to ogromny sukces i przede wszystkim duże zaangażowanie szkół i przedszkoli. Najwięcej prac przekazała Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych. W tym roku dominowały prace z wykorzystaniem technik plastycznych ale można było odnaleźć inspiracje naturą, oryginalne prace w kształcie koszyczków, jajek czy króliczków. Okazało się, że mamy jeszcze wiele nieodkrytych talentów i cieszy nas to, że co roku pojawiają się nowi uczestnicy. Jury brało pod uwagę estetykę ich wykonania, dbałość o szczegóły, nawiązanie do świąt, rodzaj i ilość wykorzystanych technik. Jak co roku najwyżej oceniane były prace, których każdy element był przygotowany odręcznie.

GRAND PRIX – Marcel Wójtowicz SP Szklary Górne

Nagroda w kategorii I 3 – 6 lat:

  1. Szymon Kamiński – PP Niemstów
  2. Filip Koszewski – SP Szklary Górny

Michał Pieterczyk – SP Szklary Górne

  1. Hanna Kiec – PP Niemstów

Wyróżnienia:

Nadia Zaleska – PP Miłoradzice

Kacper Chojnicki – SP Krzeczyn Wielki

Róża Stefaniak – SP Szklary Górne

Aleksandra Sidor – PP Niemstów

Anita Wyraz – SP Siedlce

 

Nagroda w kategorii II  7 – 11 lat:

  1. Szymon Kołodziejczyk – SP Siedlce
  2. Kamila Walter – SP Szklary Górne

Lena Garstecka – SP Szklary Górne

Aleksandra Chojnicka – SP Krzeczyn Wielki

  1. Karol Mikołajczyk – SP Szklary Górne

Lena Judzińska – SP Krzeczyn Wielki

Wyróżnienia:

Marcel Śmieszek – SP Szklary Górne

Aleksandra Kowal – SP Siedlce

Lena Gawron – SP Szklary Górne

Iga Ziętek – SP Szklary Górne

Daniel Szymański – SP Siedlce

Alicja Tatuśko – SP Siedlce

Jakub Szczęsny – SP Siedlce

Ewelina Zjawin – indywidualnie

Emilia Woźny – SP Szklary Górne

Nagroda w kategorii III – powyżej 12 lat :

  1. Janina Mucha – indywidualnie
  2. Damian Maciąg – SP Siedlce

Krzysztof Różałow – indywidualnie

  1. Hubert Chojnicki – SP Krzeczyn Wielki

Izabela Szewczyk – SP Krzeczyn Wielki

Wyróżnienia:

Cecylia Szwedo – indywidualnie

Piotr Januchta – SP Szklary Górne

Sołectwo Szklary Górne