Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+ -gra podwójna

W środę 22.03.2023r. w świetlicy sołeckiej w Oborze odbył się III Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+ w grze podwójnej. Do zawodów zgłosiło się 17 zawodników, którzy rozegrali turniej systemem ,, ukraińskim ”. Każdy z uczestników otrzymał upominek, a pierwsze sześć par pamiątkowe statuetki. Miłym wydarzeniem środowych zmagań przy tenisowym stole była obecność księdza Piotra Drapiewskiego, który czynnie uczestniczył w zawodach. Spotkania obfitowały w wiele zagrań, których nie powstydzili by się zawodowi gracze. Poziom zawodów z roku na rok podnosi się, co budzi radość uczestników i organizatorów. Nagrody i wyróżnienia w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

 

Końcowe wyniki:

  1. Ryszard Kwiecień\Robert Szafrański
  2. Jacek Kaliski\ Zdzisław Trojanowski
  3. Sławomir Wałęga\Władysław Gryga
  4. Stanisław Klin\Konrad Bartkowiak
  5. Jarosław Słota \Adam Ganczar
  6. Marian Kupiecki\Józef Draczyński\Piotr Drapiewski
  7. Ewa Rosłan-Gajewska\Piotr Stanisławczyk
  8. Leszek Karczewski\Andrzej Drogosz