27 października wraz ze Szkołą Podstawową im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim udaliśmy się do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl pt. Chłopcy z Placu Broni, a po spektaklu czekały na nas warsztaty teatralne z aktorem Teatru Lalek i Aktora Panem Kamilem Królem, który opowiedział nam o swojej pracy, odpowiadał na pytania dotyczące spektaklu i pokazał uczniom jak wygląda teatr z perspektywy sceny. Uczniowie klas 4,5 i 6 byli zachwyceni wyjazdem i już pytali kiedy znów udadzą się do Teatru.

Serdecznie dziękujemy za teatralne doznania i mamy nadzieję, że do zobaczenia, a uczniom Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Krzeczynie Wielkim za zaangażowanie i duże chęci do poznawania teatru.
Wyjazd został zrealizowany i dofinansowany z programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – Edukacja Kulturalna

w ramach projektu WYBIERAM TEATR.