I SPOTKANIE INTEGRACYJNE w 2019 odbyło się we wtorek 09.04.2019 r.

Pojawili się na nim wszyscy uczestnicy projektu ubiegłorocznego gotowi do dalszej edukacji teatralnej. m.in. TEATR TAŃCA, TEATR DLA WAS, GIMNAZJUM GMINNE, KABARET ALE BABY, grupy teatralne: ZWYKLI LUDZIE z Zimnej Wody i z Chróstnika oraz wszyscy sympatycy teatru. Dzięki warsztatom i kontakcie z ludźmi teatru udało się im przeżyć ciekawe epizody i przygody ze sztuką. Spotkanie miało charakter wspomnień z realizacji projektu w 2018 roku i zaproszenie do uczestnictwa i realizacji II edycji projektu WYBIERAM TEATR 2019.
WYBIERAM TEATR 2019 – projekt realizowany w ramach programu „Edukacja kulturalna” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury realizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin