Święto Pieczonego Ziemniaka zbliża się wielkimi krokami i w tym roku mamy kilka nowości:)
Podczas tegorocznej edycji będziecie mieli okazję wysłuchać i porozmawiać z Panem Krystianem, który jest specjalistą w tworzeniu ekologicznych ogródków.
„Permakultura Chocianów – miejski ogród ekologiczny” to projekt prezentujący różne metody i strategie produkcji własnej, ekologicznej żywności w mieście. Na 400m² uprawiany warzywa, zioła i owoce, hodujemy kury bez użycia żadnej chemii, jednocześnie stwarzając przestrzeń dla dzikiej przyrody.
Wiele z naszych rozwiązań jest skalowalnych i można je wprowadzić w wielu różnych sytuacjach. Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak zaplanować i prowadzić taką przestrzeń oraz jak można istniejące już ogródki dodatkowo udoskonalać, aby mieć mniej chwastów, mniej pracy oraz więcej plonów.
Serdecznie Zapraszamy SIEDLCE 25.09 godzina 16:00