Barwy jesieni – stroiki, wianki, jesienne kompozycje
to warsztaty florystyczne dla Seniorów i Seniorów z wnukami, które powstały dzięki inicjatywie Rady Senioralnej Gminy Lubin. Stworzenie własnych kompozycji to niesamowita okazja na integrację i rozwijanie umiejętności manualnych. Nauczymy się jak tworzyć kompozycję i korzystać z naturalnych produktów dostępnych wokół nas. Warsztaty odbędą się 28 października na świetlicy wiejskiej w Oborze przy ul. Tulipanowej 2 o godzinie 16:00.
Zapisy telefoniczne 76 844 82 33 lub przez Messnger – Ośrodek Kultury Gminy Lubin
Warunkiem potwierdzenia uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia i wpłaty 10 zł na podane w nim konto bankowe.

Uczestnicy na warsztaty mogą przynieść własne zbiory np. kasztany, kolorowe liście, suszone kwiaty itp.

Serdecznie Zapraszamy!

karty zgłoszenia dla osoby dorosłej i dziecka są dostępne na stronie www.okgminalubin.pl

KARTA-ZGLOSZENIA- warsztaty florystyczne osoba poniżej 18 roku życia

KARTA-ZGLOSZENIA-warsztaty florystyczne osoba dorosła

 

Warsztaty florystyczne obora 28.10.2021