W sobotę 25 lutego 2023r. na ,,Orliku” przy ulicy Szpakowej odbył się kolejny turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin. W zawodach wzięło udział 7 drużyn ligowych z terenu gminy. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach, a następnie po dwie najlepsze drużyny spotkały się w półfinałach. Duży sukces w finale odniosła ekipa Huzara Raszówka, która w sposób niepodlegający dyskusji udowodniła, iż najlepiej radzi sobie w rozgrywkach na sztucznej trawie. Najlepszymi zawodnikami sobotnich zmagań zostali wybrani: Jakub Wiśniewski (KS Kłopotów-Osiek) – najlepszy bramkarz, Łukasz Rudnicki ( Huzar Raszówka) – najlepszy zawodnik i Tomasz Skotnicki ( Unia Miłoradzice) – król strzelców ( zdobywca 5 bramek). Na zakończenie turnieju przewodniczący Rady Gminy Lubin pan Norbert Grabowski wręczył nagrody i wyróżnienia. Sędzią głównym zawodów był radny Jerzy Tadla, a sędziami meczowymi byli Grzegorz Szulc i Hubert Zdulski.