Serdecznie zapraszamy na Tradycje Wielkanocne 2024. Głównymi założeniami spotkania jest popularyzacja tradycyjnych potraw staropolskich, kultywowanie zwyczajów związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych. Podczas tegorocznej imprezy będzie można spróbować dań z jajkiem w roli głównej, wielkanocne danie obiadowe oraz mazurki. Oprócz konkursu kulinarnego, na scenie pojawią się występy artystyczne, a dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty rękodzielnicze.

Podczas spotkania odbędzie się wręczenie nagród za konkurs na kartkę i palmę świąteczną.
Zachęcamy do udziału.

W tym roku tradycje Wielkanoce odbędą się 15 marca 2024 roku o godzinie 15:00 w Osieku

Regulamin-i-karta-zgloszenia-Kartka-Swiateczna-Tradycje Wielkanocne-2024

Regulamin-i-karta-zgloszenia-Tradycje-Wielkanocne-Konkurs-Kulinarny- 2024

Regulamin-i-karta-zgloszenia-Palma-Wielkanocna-Tradycje-Wielkanocne-2024