Mamy przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Lubin do udziału w tegorocznych Tradycjach Wielkanocnych. Po dwóch latach przerwy mamy nadzieję spotkać się z Wami stacjonarnie 25 marca o godzinie 17:00 na świetlicy wiejskiej w Osieku. Tradycje Wielkanocne to nie tylko uczta kulinarna ale także wizualna. Głównymi założeniami spotkania jest popularyzacja tradycyjnych potraw staropolskich, kultywowanie zwyczajów związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych.

Oprócz tradycyjnego konkursu kulinarnego chcemy zachęcić małych i dużych do udziału w konkursie na palmę oraz kartkę wielkanocną.
Zgłoszenia na poszczególne konkursy przyjmowane będą do 18 marca do godziny 15:30 na adres: konkursy@okgminalubin.pl

Poniżej przesyłamy regulamin na konkurs kulinarny, natomiast regulaminy na konkursy plastyczne dołączymy w najbliższy wtorek.

Regulamin i karta zgłoszenia-Tradycje Wielkanocne – Konkurs Kulinarny

tradycje wielkanocne 2022 plakat na imprezę w osieku 25.03.2022