Jak co roku, zapraszamy Państwa do udziału w pachnącej świętami imprezie Bożonarodzeniowej, która odpędzie się 01.12.2023 r, o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Osieku. To będzie wyjątkowy wieczór pełen radości, dźwięku kolęd i pysznych potraw, dlatego ogłaszamy konkurs kulinarny na piernik i potrawę postną.

Konkurs na najlepszy piernik świąteczny – przygotujcie swoje najlepsze przepisy i pokażcie nam Wasze umiejętności w pieczeniu pierników!

Konkurs na Najlepszą Potrawę Postną – dla tych, którzy preferują dania postne. Przygotujcie coś wyjątkowego i zaprezentujcie swoje danie podczas degustacji.

Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aby razem spędzić ten wyjątkowy wieczór i rozkoszować się smakami świąt! Oprócz konkursu kulinarnego organizujemy również konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Zainteresowanych do udziału w konkursie kulinarnym lub artystycznym prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Dokładne informacje zamieszczono w regulaminach poniżej.

Regulamin-i-karta-zgloszenia-Kartka-Swiateczna-Tradycje-Bozonarodzeniowe-2023 (4)

TRADYCJE-BOZONARODZENIOWE-2023-Konkurs-Kulinarny (1)