Dzień Dobry,
Są wydarzenia na, które w naszej pracy czekamy z niecierpliwością i jednym z nich na pewno są Tradycje Bożonarodzeniowe. Tym razem spotkamy się 25 listopada na świetlicy wiejskiej w Osieku o godzinie 17:00. Będzie można spróbować pysznych świątecznych dań, deserów i potraw postnych przygotowanych przez Koła Gospodyń i Sołectwa oraz zakupić je zapakowane do domy, rozdamy nagrody w konkursie na Kartkę Świąteczną, a Ci co nie mają prezentów na święta będą mogli zakupić rękodzieło i nalewki od lokalnych wystawców.

Zapraszamy

konkurs na kartkę świąteczną organizowany w ramach tradycji bożonarodzeniowych 2022 na plakacie czerwone tło z zielonyi gałązkami i zdjęciami dzieci jak robią kartki świąteczne zaproszenie na tradycje bożonarodzeniowe na zdjęciu czerwony plakat ze świątecznymi gałązkami i ozdobami i cztery zdjęcia z potrawami świątecznymi, barszcz, pierniki itp.

Regulamin-i-karta-zgloszenia-Kartka-Swiateczna Tradycje Bożonarodzeniowe 2022

TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE 2022 Konkurs Kulinarny