W ramach projektu WYBIERAM TEATR 2020 zapraszamy wszystkich sympatyków sztuki teatralnej i kabaretowej do udziału w organizowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin przeglądów, które skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek. W teatrze każdy z nas staje się tym, kim chciałby być i to jest najpiękniejsze.

Można przeżywać różne historie, jakby się było w centrum wydarzeń. Takich ludzi jest bardzo dużo w naszej przestrzeni, tylko oni nie zawsze mają ochotę wyjść ze swojej skorupki. Nasz projekt właśnie na to pozwala i udowadnia, że można się spełniać w realu. Zapraszamy do różnych form prezentacji, każdy znajdzie najlepszą dla siebie. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Otwarte przeglądy dla wszystkich:

1. OTWARTY PRZEGLĄD 1 AKTORA „BLIŻEJ TEATRU 2020” – 16.10.2020 r. (piątek ) – g.11.00 – Świetlica Wiejska w Raszówce, ul. Kolejowa 4.

Regulamin Przegląd 1 Aktora 2020 (DOC,55 KB)

2. OTWARTY PRZEGLĄD AMATORSKICH FORM KABARETOWYCH „uHaHa 2020” – 13.11.2020 r. (piątek) – Świetlica Wiejska w OSIEKU, ul. Miedziana 69.

Regulamin konkursu UHAHA (DOC 55 KB)

3. OTWARTY PRZEGLĄD AMATORSKICH GRUP TEATRALNYCH „WYBIERAM TEATR 2020” – 14.11.2020r. (sobota) – Świetlica Wiejska w Osieku, ul. Miedziana 69.

Otwarty przegląd grup teatralnych (DOC, 21 KB)

UWAGA – ze względu na panującą epidemię koronawirusa istnieje możliwość przesłania nagrania wraz z załącznikami na adres e-mail: konkursy@okgminalubin.pl
w nieprzekraczalnym terminie podanym w regulaminie wybranego przeglądu.

Regulaminy przeglądów zamieszczone są poniżej do pobrania.

To projekt w ramach programu „Edukacji kulturalna” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, który jest realizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin od sierpnia do grudnia 2020 r.

2020 PLAKAT PRZEGLĄD GRUP TEATRALNYCH2020 XII BLIŻEJ TEATRU PLAKAT