Wójt Gminy Lubin serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież z terenu gminy Lubin na popołudniowe zajęcia gry w szachy.

Dlaczego warto zapisać dziecko na naukę gry w szachy?

Szachy to szansa na praktyczny rozwój dziecka w oparciu o zabawę i intelektualną rywalizację. Szachy to doskonałe narzędzie stymulujące rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtujące jego osobowość i pozwalające na rozwój twórczego potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku. Szachy to królewska gra odgrywająca istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia. Rozpoczęcie nauki gry w szachy już w przedszkolu wpływa wszechstronnie na rozwój dzieci.

Częstotliwość zajęć: 1 raz w tygodniu dla każdej grupy

Zajęcia prowadzone będą w świetlicach w Siedlcach, Raszówce oraz w bibliotece gminnej w Oborze przez doświadczonego trenera z wieloletnią praktyką

Przewidywane rozpoczęcie zajęć – październik 2021 r.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonów: 76 840 31 31; 76 840 31 25; 76 840 31 79