W dniach 25-28 sierpnia po raz czwarty młodzież salezjańska spotkała się na pożegnaniu wakacji w parafii św. ap. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych pod nazwą „Non stop Bosko”. Tym razem hasłem spotkania były słowa „Nie jesteś sam”. Do Szklar przybyło blisko 300 osób z różnych stron Polski,  tym razem oprócz młodzieży do Szklar przyjechali studenci. W ciągu trzech dni młodzi uczestniczyli w nabożeństwach, panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz koncertach. W tym współorganizowanym przez Gminę Lubin spotkaniu nie zabrakło wydarzeń z udziałem lokalnych artystów.

W pierwszy dzień koncertowy wystąpiły Rozśpiewane Pastuszki. Rozgrzewając salezjańską publiczność zespół zaprezentował utwory religijne, a także popularne góralskie piosenki oraz w rytmie reggae. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaproponował bogatą ofertę warsztatową – blok warsztatów artystycznych, między innymi z tworzenia pamiątkowych magnesów czy plecenia makramy Animatorzy przygotowali również kolorowe balony oraz diamond painting, czyli haft diamentowy., Ta nowa ale bardzo popularna  technika rękodzieła zainteresowała dzieci, młodzież i dorosłych. Uczestnicy mogli zrobić spersonalizowaną biżuterię a także ekologiczne mydełka. Dodatkową atrakcją były spektakularne eksperymenty chemiczne z wykorzystaniem suchego lodu. Niespodzianką okazała się przygotowana przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin tematyczna fotobudka, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia z logo spotkania. Na zakończenie wydarzenia zaprezentowała się również ciepło przyjęta przez młodą publiczność Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Lubin, wykonując znane standardy muzyki rozrywkowej.