Konkurs na wypieki online to był innowacyjny pomysł aby w Waszych domach już teraz zapachniało makiem i świętami. Tym razem walory smakowe nie mogły być oceniane, dlatego sposób prezentacji spowodował, że Wasze świąteczne cuda jemy oczami. Jury brało pod uwagę nawiązanie do tradycji, estetykę i sposób prezentowanego wypieku. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się tego wyzwania i zechcieli zaprezentować swoje cukiernicze talenty. Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób przywołaliśmy magię Tradycji Bożonarodzeniowych.🎄🎄

Oto laureaci konkursu:

NAGRODA GŁÓWNA
Justyna Noga

I miejsce Joanna Pietruszka

I miejsce Jolanta Fijałkowska

I miejsce Aneta Tutko

II miejsce Pelagia Plichta

II miejsce Wioletta Pawlik

II miejsce Ewa Domowicz

II miejsce Sylwia Adamczewska

 

III miejsce KGW Krzeczyn Wielki

III miejsce Wanda Zasada

Wyróżnienie:

Teresa Kot

Dominika Adamowicz

Martyna Kot

Agnieszka Hudzik

Lucyna Franczak

Grażyna Balewicz

Małgorzata Kotula

Gratulujemy!😀
I po odbiór nagród zapraszamy do nas od poniedziałku❤️❤️