Ostatnie 2 edycje konkursu pn. „Świat Piosenki” odbyły się online i miały zasięg ogólnopolski. Tegoroczna edycja znów będzie inna niż wcześniejsze gdyż spotkamy się stacjonarnie i zasięg konkursu będzie obejmował Gminę Lubin. Mamy nadzieję, że ostatnie dwa lata, które spędziliśmy online spowodują, że chętnie odwiedzicie nas na świetlicy w Oborze już 28 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00, a harmonogram występów podamy po zakończeniu zapisów. Niezmienne zostają kategorie konkursowe solista/duet/zespół, a zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia 2022 roku na adres konkursy@okgminalubin.pl

Regulamin i karta zgłoszenia- Świat Piosenki 2022

 

konkurs muzyczny świat piosenki impreza stacjonarna na świetlicy wiejskiej 28.04.2022 godzina 10:00 konkurs dla dzieci dorosłych i młodzieży