Serdecznie zapraszamy na VII Gminny Rajd Rowerowy!

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kołek do udziału w VII Gminnym Rajdzie Rowerowym! W tym roku wszyscy zjeżdżamy się na tereny zielone w KŁOPOTOWIE, tam od 10:00 do 16:00 czeka na Was moc rowerowych atrakcji.
W tym:
Mobilne Muzeum Rowerów i nie tylko
Igloteka Lody Naturalne
Animki- Animatorzy Lubin
Dmuchańce
Poczęstunek dla każdej z zapisanych osób, medale i wiele więcej….
Zapisy startują już dziś wtedy na naszej stronie  karty zgłoszeń, które trzeba wypełnić i odesłać na adres: konkursy@okgminalubin.pl lub dostarczyć do naszej siedziby przy ul. Księcia Ludwika I 3 pokój 310.
Zapowiada się świetna rowerowa zabawa!

 

KARTA-ZGLOSZENIA-rajd-osoba-dorosla

KARTA-ZGLOSZENIA-rajd-osoba-ponizej-18-roku-zycia (1)_rodo

Regulamin-Rajd-Rowerowy