2020 Plakat "Wybieram Teatr"WYBIERAM TEATR 2020

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza do udział w III edycji projektu Wybieram Teatr, którego ideą jest edukacja teatralna, rozwijanie zainteresowań oraz zachęcenie do działań twórczych mieszkańców Gminy Lubin. Dotychczasowe edycje udowodniły, że wszyscy, niezależnie od wieku jesteśmy aktorami i potrafimy odnaleźć się na scenie.

W ramach Wybieram Teatr odbędą się warsztaty zorganizowane przy współpracy z aktorami Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Ośrodkiem Kultury Gminy Lubin do 15 września 2020 r.

WYBIERAM TEATR To projekt w ramach programu „Edukacja Kulturalna” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, który realizowany jest przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin od sierpnia do grudnia 2020 r.