Ostatnie odliczanie do  Spartakiady Seniorów. Starujemy w przyszłą sobotę 28 maja
o godz. 15.00 tradycyjnie na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego w Gorzycy!

Serdecznie zachęcamy seniorów z naszej gminy do udziału w sportowych zmaganiach, turnieju w bule czy instruktażu nordic walking. Kontynuujemy cieszący się ogromnym zainteresowaniem  podczas ubiegłorocznej edycji KONKURS NA ORYGINALNE NAKRYCIE GŁOWY. Ponownie liczymy na wyobraźnię naszych mieszkańców. Można zainspirować się historią, literaturą czy filmem. Równie dobrze może być to autorski projekt. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
Imprezie towarzyszyć będą występy zespołów Leśne Echo i Lejdis, nie zabraknie także pląsów  w rytmie tańców integracyjnych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Sobota, 28 maja, godz. 15.00 GORZYCA,  WSTĘP BEZPŁATNY