„Stop Wojnie” pod takim hasłem organizowany jest koncert, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc pogrążonej w wojnie Ukrainie.
27 marca niedziela g.11.00-19:30 w Folwark i Stajnia Osiek ul. Św. Katarzyny 30. Podczas imprezy zagrają: Farben Lehre, The Liverpool, Hylla, Lub JAZZET, Jessica Merstein Band , Caroline Ziemlicka z zespołem, Calientes z Raszówki, Kyczera, Osieczanki, Thecoverband, Przyjaciółki , Konieczynki , Przedszkolaki z Planety Zdrowia z towarzyszeniem kolegów z Ukrainy
Planowanych jest wiele atrakcji, aukcji i niespodzianek dla dzieci i dorosłych:
-Strefa gastronomiczna: ciasta, pierogi , kociołki itp.
-Strefa edukacyjno-zabawowa : przejażdżki konne, bieg dla dzieci z medalami, punkty sportowy, plecenie warkoczyków, bańki mydlane, malowanie buzi, figurki balonowe, dmuchaniec, zajęcia plastyczne, kiermasz zabawek.

Jesteśmy współorganizatorami tej imprezy: SERDECZNIE ZAPRASZAMY!