Rekordowa ilość zgłoszeń w konkursie Świat Piosenki Online

Z przyjemnością informujemy, że konkurs muzyczno- wokalny pt. „Świat Piosenki Online” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich umiejętności wokalnych. W tegorocznej edycji konkursu, który po raz pierwszy realizowaliśmy Online do Ośrodka Kultury Gminy Lubin wpłynęło 51 utworów poświęconych różnym gatunkom muzycznym – od klasyki, folkloru przez jazz po muzykę popularną. Członkowie jury, byli pod dużym wrażeniem kreatywności i umiejętności uczestników.
W skład jury weszli: Alicja Sroka, laureatka nagrody Anioł Kultury Gminy Lubin w kategorii muzyka, studentka wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej, Maciej Stefaniak z wykształcenia muzyk, nauczyciel, autor tekstów oraz laureat ogólnopolskich konkursów poetyckich, Wojciech Wojtałowicz, muzyk, instruktor w Ośrodku Kultury Gminy Lubin.

Ocenie podlegał dobór repertuaru, umiejętności wokalne, ogólny wyraz artystyczny oraz poprawność językowa, dlatego w trakcie obrad zdecydowano o przyznaniu nie tylko nagród regulaminowych, ale też kilku wyróżnień.

Nowością tegorocznego konkursu była nagroda publiczności, która wywołała wiele emocji
i ogromną aktywność na naszym facebooku. Dziękujemy Państwu za udział i dobrą zabawę.
W kategoriach indywidualnych Jury wyłoniło 6 laureatów, natomiast w duetach dodatkowo przyznano równorzędną 3 nagrodę. W kategorii zespoły po burzliwych obradach zdecydowano o przyznaniu równorzędnej 1 nagrody wszystkim czterem zespołom, które wyróżniły się pięknymi strojami, trafnym doborem repertuaru oraz profesjonalnym przygotowaniem teledysków. Dodatkowo przyznano kilka wyróżnień.

Gratulujemy zwycięzcom talentu, zaangażowania oraz wyobraźni.

Laureaci konkursu otrzymają m.in. głośniki i słuchawki JBL, karty podarunkowe Empik oraz pamiątkowe dyplomy. O wręczeniu i wysyłce nagród będziemy informować zwycięzców drogą elektroniczną.

LAUREACI:

Dzieci:

Oliwia Stefanowska
Ewelina Matejko
Maja Zaborska

Młodzież i Dorośli:

Magdalena Stefanowska
Zuzanna Lemantowicz
Lena Sikora

Duety:

Agnieszka i Norbert Jackowscy
Knopers Band
Martyna i Emilia Buchowskie, Inga i Marcin Dąbscy

Zespoły:

Leśne Echo, Lubin, Osieczanki, Zachęta

Nagroda Publiczności: Maja Mitrut

Wyróżnienia:

Alicja Maćkowiak
Ignacy Witek
Liliana Sowizdrzał

Lista zwycięzców w konkursie Świat Piosenki Online Nagroda Publiczności w konkursie Świat Piosenki Online Lista zwycięzców w konkursie Świat Piosenki Online