Fascynująca wycieczka dla tych, którzy mają ochotę na coś więcej niż zwykłe zwiedzanie. Pasjonaci stolicy odkryją to co w niej najważniejsze oraz mniej znane. Zajrzymy w zaułki miasta i odkryjemy wiele twarzy stolicy Polski – miasta pełnego kontrastów. Zaskoczymy Was mało znanymi anegdotami o historii miasta jadąc ogórkami!
Warszawa z tramwaju staje się bliższa, czuć powiew codzienności ale i historii – wszak jedziemy wersją retro. Wycieczka jest połączeniem przejażdżki i spaceru po najważniejszych atrakcjach stolicy. Wsłuchaj się w miejskie anegdoty i dźwięki tramwaju – usłysz miasto! Zwiedzimy Najważniejsze zabytki i place miasta, historia stołecznej Starówki i Syrenki Warszawskiej, dwa oblicza miasta, Praga, Łazienki, Zamek Królewski, Muzeum Wódki Polskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, posłuchamy prywatnego występu Chopinowskiego na Starówce i spędzimy świetnie czas wspólnie zwiedzając retro Warszawę.
Termin: 28-30.04.2023 r.
Transport autokarem
Noclegi ze śniadaniami i obiadokolacją plus lunch drugiego dnia w słynnej restauracji Bazyliszek.
Zakwaterowanie w pokojach 2 – osobowych
Koszt. ok 1000 zł / os
zawiera wszystkie opłaty, bilety wstępu i ubezpieczenie
koszt potwierdzimy do 20.01.2023 r. ze względu na potwierdzenie Hotelu
Wycieczka jest dostępna dla wszystkich niezależnie od wieku, zwiedzanie Warszawy odbywa się Ogórkami z przewodnikiem ale wygodne buty należy ze sobą zabrać:)
Zapraszamy:)
Zapisy 76 844 82 33
lub poprzez Messenger
Do 18.01.2023