2020 Plakat "Wybieram Teatr"Projekt WYBIERAM TEATR 2020 w trakcie realizacji.

Kolejny rok działamy teatralnie i do projektu WYBIERAM TEATR 2020 chcielibyśmy zaprosić zainteresowaną młodzież z Gminy Lubin. Jest to szczególny rok i ograniczone warunki do działania. Jednak przestrzegając obowiązujących nas przepisów – możemy się spotykać.

Warsztaty teatralne zostaną zorganizowane na świetlicach Ośrodka Kultury Gminy Lubin
w miejscowościach, gdzie będzie najwięcej zainteresowanych uczestników. Maksymalna liczebność grup to 12 osób + prowadzący. Rezultatem spotkań będzie przygotowanie mini-spektaklu, który zostanie zaprezentowany podczas PRZEGLĄDU AMATORSKICH GRUP TEATRALNYCH 14.11.2020. Utworzone grupy poprowadzą profesjonaliści, między innymi aktorzy z Teatru Polskiego we Wrocławiu.

W ramach projektu WYBIERAM TEATR 2020 zostaną również przeprowadzone otwarte konkursy i przeglądy teatralne dla wszystkich grup wiekowych:

OTWARTY PRZEGLĄD 1 AKTORA „BLIŻEJ TEATRU 2020”

OTWARTY PRZEGLĄD AMATORSKICH FORM KABARETOWYCH „uHaHa 2020”

OTWARTY PRZEGLĄD AMATORSKICH GRUP TEATRALNYCH „WYBIERAM TEATR 2020”.

Regulaminy i szczegóły organizacyjne ukażą się już niebawem. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt do 24 września br. telefonicznie lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin ul. Księcia Ludwika I,3 – pokój 303.