W dniu wczorajszym odbyła się już druga wycieczka tegorocznych wakacji! Tym razem pojechaliśmy do Parku Gigantei – Karkonoskiego Parku Ducha Gór oraz na Wodospad Szklarki. Poznaliśmy legendę karkonoskich lasów i szczytów, rozwiązaliśmy łamigłówkę podczas gry terenowej i wszyscy zwycięzcy udali się do parku z dmuchańcami. Aby nasi najmłodsi zobaczyli uroki Karkonoszy nie tylko w miniaturze, po 7 minutowej przejażdżce i krótkim spacerze wszyscy mogli nacieszyć się widokami Wodospadu Szklarki. Szybkie zdjęcia, szybki obiad i po godzinie 17:00 szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Nasi podróżnicy zdobyli medale Odkrywców Gigantei i w podziękowaniu za odwiedziny otrzymaliśmy darmową wejściówkę na kolejną wizytę w Parku.

Przed nami jeszcze dwie wycieczki i mnóstwo wakacyjnych niespodzianek.

Pełna fotorelacja znajduje się na naszym profilu na Facebooku: Ośrodek Kultury Gminy Lubin | Facebook