Tegoroczną NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ w Bukownej, zwyczajowo rozpoczęliśmy PRZEJAZDEM NA BYLE CZYM. Na scenie, w swoich występach artystycznych zaprezentowały się zespoły działające przy naszym Ośrodku Kultury: SWOJSKA NUTA i TEATR AKTÓW 4 z Bukownej, ŻAJWORONKI z Liśca, KONICZYNKI z Miłoradzic, LEŚNE ECHO  z Raszówki oraz ZACHĘTA z Zimnej Wody. Grupa WOJÓW ze swoim obozowiskiem przeprowadzała różne konkursy z udziałem publiczności. Nieodzownym punktem każdej NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ jest puszczanie wianków Czarną Wodą. Barwny korowód prowadzony w rytmie poloneza zgromadził większość przybyłych gości. Ostatnią formą rywalizacji był konkurs na strój świętojański, po którym jury wręczyło nagrody. Całe spotkanie zakończyło się w późnych godzinach nocnych z zabawą przy ognisku.

Plac z uczestnikami imprezyObozowisko WojówPrzejazd na byle czymWystęp TEATRU AKTÓW 4Zespół KONICZYNKI z MiłoradzicLEŚNE ECHO z RaszówkiPrzebierańcy na widowniCzarownice z BukownejZespół ŻAJWORONKI z Liśca na scenieWojowie po pokazie walkUczestniczka imprezy w czarcim kapeluszuWystęp zespołu ZACHĘTA z Zimnej WodyGrilowanie z wojamiWianki na rzece Czarna Woda w BukownejNagrodzeni przebierańcy NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ Widownia