Z kolejną NOCĄ ŚWIĘTOJAŃSKĄ w Bukownej wystartowaliśmy 19 czerwca 2010r. o godz. 15.00 przeglądem Amatorskich Zespołów Muzycznych. Na scenie, pojawiły się: SWOJSKA NUTA i TEATR AKTÓW 4 z Bukownej, KONICZYNKI z Miłoradzic, LEŚNE ECHO  z Raszówki, ZACHĘTA z Zimnej Wody, zespół LEGNICA, zespół WRZOS oraz zespół wokalny z Trzebnicy.

Odbyły się liczne atrakcje m.in.: widowisko teatralno-muzyczne ukazujące obrzędowość nocy świętojańskiej, konkursy, wspólne poszukiwanie kwiatu paproci  z pochodniami, puszczanie wianków na wodzie, pokazy walk rycerskich, fire  dancing, kramiki z czarcimi bajerami, stoiska z jadłem i napojami wszelakimi. Serdecznie zapraszamy za rok.

Kramik z ciastkamiBiesiadnicy w namiocieJazda na kucykuTańce przed publicznościąBiesiadnicy na placu imprezy 1Występy na scenie 1Zespół LEŚNE ECHO na placuZespół folklorystyczny ZachętaBiesiadnicy na placu imprezy 2Występ zespołu LUBINWidzowie przed scenąBiesiadnicy na placu imprezy 3Goście imprezy na placu zabaw dla dzieciNauka strzelania z łukuTaniec Poloneza na placuWystępy na scenie 2Zespół wokalny WRZOS na sceniePokazy strażackie przed publicznościąŁucznicy na scenieZespół ZACHĘTA z Zimnej Wody na sceniePuszczanie wianków Nagrodzeni przebierańcy na scenie