Tradycje Bożonarodzeniowe to wyjątkowa coroczna impreza podczas, której próbujemy smakowitych dań, śpiewamy kolędy i tworzymy cudowny, świąteczny klimat, ale żadne święta nie odbyłyby się bez magicznych życzeń, które sobie składamy. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja odbędzie się w standardowej formie i spotkamy się na wspólnym kolędowaniu w Osieku 3 grudnia 2021 r.

Co roku Tradycje Bożonarodzeniowe wyprzedza konkurs na Kartkę Świąteczną, również i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Lubin do wzięcia udziału w konkursie i stworzenia oryginalnych kartek świątecznych. Technika dowolna, wiek nie ma znaczenia, liczymy na Waszą pomysłowość. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 listopada stacjonarnie w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin lub można przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem wykonanej kartki na adres: sekretariat@okgminalubin.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 3 grudnia w Osieku podczas Tradycji Bożonarodzeniowych.

Regulamin i karta zgłoszenia-Kartka Świąteczna

 

konkurs na kartkę świąteczną