Konkurs fotograficzny "Jesień w obiektywie"

 

Trwający aż 2 miesiące konkurs fotograficzny pt. „Jesień w obiektywie” dobiegł końca! Nadesłano kilkadziesiąt jesiennych fotografii, ukazujących walory przyrodnicze nie tylko gminy Lubin ale także różnych regionów Polski. Nie zabrakło ciekawych pomysłów i form wyrazu artystycznego. Wybór był trudny ale udało się. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Mamy nadzieję, że była to doskonała okazja do tworzenia i odkrywania ciekawych zakątków przyrody.

Przedstawiamy wszystkich nagrodzonych autorów niezwykłych fotografii:

 • I miejsce Marcin Ziomek
 • I miejsce Kamila Jarzębowska
 • I miejsce Magdalena Dziurman
 • II miejsce Andrzej Prajsnar
 • III miejsce Andrzej Rytwiński
 • III miejsce Łukasz Knop

Wyróżnienie:

 • Karolina Tuszyńska – Kluzek
 • Justyna Jeżak
 • Emilia Sypniewska
 • Franciszek Andrzejewski
 • Ignacy Witek
 • Martyna Kot
 • Zuzanna Kot
 • Maciej Kot

Nagroda Publiczności: Karina Moroch

Z nagrodzonymi skontaktujemy się w sprawie odbioru i wysyłki nagród, a wszystkim uczestnikom życzymy determinacji w rozwijaniu swojej pasji, wielu ciekawych kadrów, sukcesów i nieograniczonej wyobraźni w tworzeniu pięknych kolejnych zdjęć.