Tegoroczna II edycja konkursu fotograficznego Jesień w Obiektywie zgromadziła ponad 60 zdjęć przesłanych przez 36 uczestników. Tematyką prac była szeroko rozumiana – jesień, a jej różnorodność widać na wszystkich kadrach, które otrzymaliśmy. Wybór tych „najpiękniejszych” zdjęć jest zawsze trudny. Konkurs ma na celu rozwijanie wrażliwości artystycznej i kreatywności, a jury bierze pod uwagę nie tylko kompozycję ale i estetykę, jakość i zgodność z tematem konkursu. Po raz kolejny Ośrodek Kultury zdecydował się również na wyłonienie Nagrody Publiczności na profilu na Facebooku, w tym roku największą liczbę lajków zdobyła Oliwia Samulska. Poniżej znajduje się lista laureatów, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszego rozwijania swoich pasji, odnajdywania niesamowitych, nieznanych miejsc, które warto uwiecznić i sukcesów.

 

NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Oliwia Samulska
1. Kamila Jarzębowska
2. Emilia Sypniewska
3. Julia Smugarzewska
3. Katarzyna Kwaśniak
3. Dobrochna Frąc
Wyróżnienie: Magdalena Dziurman
Wyróżnienie: Oliwia Burda