Gminny Rajd Rowerowy – Gorzelin

Jak zdobyć odznakę „Znam Gminę Lubin” ? Nic prostszego podczas zawodów wystarczy odwiedzić odpowiednio trzy i cztery dowolne miejscowości Gminy Lubin i mieć potwierdzenie ich zdobycia na karcie zgłoszeń imprezy. Na mecie czekają nagrody oraz dodatkowe atrakcje, które po przebytych kilometrach idealnie relaksują i pozwalają na dalsze miłe spędzenie czasu w gronie rodziny i znajomych. Dla dzieci i młodzieży również nie brakuje atrakcji. Dmuchańce i animacje- to działania dedykowane specjalnie dla nich. Dodatkowo grill i muzyka. To idealna rodzinna impreza sportowa dla wszystkich niezależnie od wieku, łącząca rekreację z edukacją. Dzięki niej poznajemy walory turystyczne regionu. To wydarzenia stało się wizytówką naszej gminy, przyciągając z roku na rok coraz większą rzeszę mieszkańców. Od kilku lat budując razem z sołectwami wspólnotę miłośników rekreacyjnego spędzania czasu, udało się zintegrować kilkaset mieszkańców, którzy biorą w niej aktywny udział.