Skąd w Ośrodku Kultury Gminy Lubin zajęcia FORMA DO LATA?
To pomysł, który kotłował się w naszych głowach już od dawna, a wiedzieliśmy, że zapotrzebowanie na tego typu zajęcia i aktywizację młodych mieszkanek naszej gminy jest ogromne.
Są zajęcia dla seniorów i dzieci więc czas na dorosłych!
Zajęcia FORMA DO LATA to nie tylko fitness, ćwiczenia wzmacniające, poprawiające sylwetkę i kondycję to przede wszystkim spotkania kobiet, które mogą aktywnie spędzić czas ze sobą. Lato tuż, tuż wiec dlaczego by przyjemnego nie połączyć z pożytecznym! Mieszkanki naszej gminy w bardzo licznym gronie zebrały się, aby wspólnie realizować swoje cele. Zabranie ze sobą swoich pociech również jest świetną opcją dla mam, które mają możliwość zrobienia czegoś dla siebie! Aż miło patrzeć na tyle szczęśliwych i uśmiechniętych kobiet!