Dzień Dobry,
Drodzy rodzice wciąż odbieramy telefony z prośbą o zapisy dzieci na wycieczki, bale itp. natomiast niestety nie dysponujemy już wolnymi miejscami. Na wycieczki obliguje nas maksymalna liczba miejsc w autokarze, natomiast na wyjściach maksymalna liczba dzieci w danym wieku przypadająca na jednego opiekuna. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Waszych pociech. Jeśli jakieś miejsca się zwolnią na pewno będziemy informować.
Tym czasem przed nami pierwsze wyjścia i wyjazdy – śnieg jest i pewnie jakiegoś bałwana też uda się ulepić. Dzieci zabierają swoje sanki lub ślizgi.
Jeszcze dziś zadzwonimy do tych Państwa, którzy nie podpisali zgód na wyjścia i wyjazdy aby podali nam dane do ubezpieczenia.
Dziękujemy, że jesteście z nami, a przede wszystkim cieszymy się, że Wasze dzieci chętnie spędzają z nami czas.
Na zdjęciu informacja na co mamy wolne miejsca.
ferie zimowe z okgl aktualizacja wolnych miejsc