Bijący rekordy popularności film „Barbie” zainspirował nas do zorganizowania imprezy „Barbie Pink Show” w świetlicy wiejskiej w Goli, która odbyła się w miniony poniedziałek.  Na nasz bal przyszło około dwadzieścia pięknych Barbie i dwóch Kenów. Cała sala została udekorowana na różowo, przygotowaliśmy specjalne, nadające klimat dekoracje i słodki poczęstunek, aby wszyscy uczestnicy mogli poczuć się jak w świecie tej kultowej lalki.

W trakcie imprezy dzieci mogły wziąć udział w wielu zabawach, odbył się między innymi quiz o Barbie, było robienie biżuterii, pokaz mody, konkurs na najładniejsze przebranie i oczywiście tańce do piosenek z filmu. Na koniec wszyscy mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w różowej fotobudce.

Na twarzach naszych Barbie i Kenów było widać uśmiech i ogromną radość, co nas bardzo cieszy i utwierdza w przekonaniu, że impreza była udana.