XII OTWARTY PRZEGLĄD 1 AKTORA „BLIŻEJ TEATRU 2020”już za nami.

Po raz siódmy w świetlicy wiejskiej w Raszówce, młodzi uczestnicy mogli zaprezentować swój kunszt aktorski. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, niektórzy uczestnicy skorzystali z możliwości przesłania nagrania.

W iście kameralnej  atmosferze, każdy z uczestników zaprezentował się na scenie, którą dopełniały kostiumy i pomysłowa scenografia. Młodzi artyści stworzyli niezwykłe przedstawienia, proponując różne formy teatralne kształtujące wyobraźnię i ekspresję wykonawców.
Podobnie jak w poprzednich edycjach,  i tym razem jury nie miało łatwego zadania.

Młodych aktorów podzielono na 2 kategorie wiekowe.

W grupie młodszej I Nagrodę otrzymała Natalia Kołacz. Jury postanowiło uhonorować nagrodami również Natalię Koza oraz Zuzannę Kot.

W grupie starszej przyznano dwie równorzędne Nagrody Główne, które trafiły do Natalii Tryniszewskiej i Szymona Wilka.

Nagrody otrzymały również Martyna Buchowska i Emilia Buchowska.

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a także opiekunom. Dziękujemy za udział i do zobaczenia w przyszłym roku.

BLIŻEJ TEATRU 2020