V Edycja ANIOŁÓW KULTURY za nami, w tym roku statuetki przyznano 7 osobom, w tym Wójtowi Tadeuszowi Kielanowi za wspieranie Kultury oraz Magdalenie Sieradzkiej młodej mieszkance Gminy Lubin za całokształt twórczości.
Nagrodzone ANIOŁY:
W KATEGORII:
Rękodzieło – zwycięzca: Elżbieta Wojs
Nominowani: Jolanta Lichwa
Muzyka, taniec, śpiew – zwycięzcy: Pola Mierzwa oraz Rozśpiewane Pastuszki
Animator Kultury -zwycięzca: Lucyna Franczak
Nominowani: Marek Klisowski
Malarstwo, rzeźba, rysunek- zwycięzca: Klaudia Jędrak
Nominowani: Andrzej Paryła

Wszystkim nagrodzonym oraz nominowanym jeszcze raz SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów🙂Tegoroczną Galę rozdania nagród ANIOŁY KULTURY GMINY LUBIN 2021 uświetnił Recital Zbigniewa Zamachowskiego z udziałem muzyka Romana Hudaszka. Wieczór był pełen anegdot, pięknej muzyki i znakomitych interpretacji znanych wszystkim utworów.

Dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie oraz artystom: Zbigniewowi Zamachowskiemu i Romanowi Hudaszkowi za niesamowity Recital.