Miło nam poinformować, że zajęcia z Akademii Senioralnej Gminy Lubin rozpoczną się zaraz po feriach zimowych czyli od 14 lutego. Niedługo pojawi się harmonogram zajęć, a na dany moment jeśli ktoś chciałby dołączyć do zajęć to prosimy o kontakt, są jeszcze miejsca.
W tym roku zgodnie z Waszymi oczekiwaniami udało nam się stworzyć zajęcia, które będą trwały dłużej niż tylko jeden semestr w tym Zdrowy Kręgosłup, który wiemy, że pozytywnie wpływa na Wasze samopoczucie.
Powstały grupy na zajęcia:
● warsztaty rozwoju – 2 semestry
● warsztaty taneczne – 2 semestry
● zdrowy kręgosłup – 2 semestry
● Aerobik – 2 semestr
● Nordic walking – 1 semestr
● basen Ustronie – 2 semestry
● nauka jezyka angielskiego – 2 semestry
● Obsługa urządzeń mobilnych – 2 semestry
● nauka języka włoskiego – 2 semestry
● Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – 1 semestr
Zapisy na Akademię odbywają się stacjonarnie w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin w godzinach 07:30-15:30.
Zajęcia przeznaczone są dla osób 50+.
Zapraszamy!:)