Obiecaliśmy wycieczkę dla dorosłych i oto ona!
Niby blisko, niby wszyscy znają ale jednak nie do końca, dlatego wybierzemy się do stolicy Dolnego Śląska aby zobaczyć wszystkie zabytki i atrakcje.
W czasie tej 3-godzinnej wycieczki meleksami pokażemy Wam blisko 40 najważniejszych miejsc Wrocławia, zarówno tych na Starówce i Ostrowie Tumskim, jak również w okolicach Hali Stulecia i Dzielnicy Tolerancji.
W zależności od Waszych preferencji, będziecie mogli zobaczyć wnętrza Uniwersytetu, panoramę miasta z wieży Archikatedry czy też spędzić czas w pięknym Ogrodzie Japońskim. Dodatkowo doświadczysz wyjątkowego pokazu fontanny multimedialnej na terenie kompleksu Hali Stulecia.
Komfortowo spędzone 3-godziny, elastyczna trasa, morze informacji, miło spędzony czas. Następnie przyjemny rejs statkiem po Odrze i czas wolny na cudownym wrocławskim rynku. Liczne kawiarenki i restauracje to idealne miejsce do wspólnej integracji przy kawce lub obiedzie.
Wycieczka całodniowa
Koszt: 173 zł / os
Zapisy telefoniczne 76 844 82 33 lub przez Messenger
Spędźcie z nami cudowne chwile:)
wrocław wycieczka dla dorosłych zwiedzanie meleksami