Zapraszamy do integracji i aktywizacji mieszkańców gminy Lubin i gminy Sathonay-Camp, w ramach łączącego nas partnerstwa. W zeszłym roku organizowaliśmy wspólnie konkurs fotograficzny, teraz zachęcamy do wspólnej zabawy wszystkich filmowców/grafików-amatorów.

Uczestnikom pozostawiamy przysłowiową „wolną rękę” w kwestii wyboru tematyki i gatunku tworzonych prac konkursowych. Mogą to być m.in.: fabuła, dokument, reportaż, teledysk, animacja komputerowa. Każdy  może przesłać maksymalnie trzy filmy – jury oceni najlepszy z nich. Prosimy mieć na uwadze, że przesłane nagranie nie może być krótsze niż 30 sekund oraz nie dłuższe niż 2 minuty.

Celem konkursu jest prezentacja filmów (prac konkursowych) mieszkańców obu gmin, rozwijanie umiejętności filmowych, graficznych, animacji. Poprzez pokazanie różnych form artystycznych, zaprezentujemy twórczą wrażliwość mieszkańców obu gmin.

Nagrodą dla zwycięzców będzie publikacja filmu na stronach internetowych gminy i Ośrodka Kultury Gminy Lubin, przewidziane są również nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Formularz zgłoszenia oraz regulamin jest dostępny poniżej – termin zgłoszeń do konkursu został wydłużony – można zgłaszać się do 31 października.  Zachęcamy!

Regulamin-i-karta-zgloszenia-Konkurs-Filmowy