Ośrodek Kultury Gminy Lubin

TRWAJĄ WARSZTATY ARTYSTYCZNE W GMINIE LUBIN

Za nami pierwsze warsztaty artystyczne, których uczestnikami byli mieszkańcy Składowic, Ustronia, Siedlec oraz Buczynki. Tematem zajęć było grawerowanie na szklanych kubeczkach oraz ozdabianie świec techniką decoupage. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczestnicy z zaangażowaniem przystąpili do pracy. Nowe propozycje okazały się całkiem przystępne do wykonania a efekt końcowy był imponujący. Radość wykonawców i wytwory ich pracy można zobaczyć poniżej w galerii.

 

Zaprasza na pozostałe warsztaty artystyczne w Gminie Lubin.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

 

 

20.02.2018 r.                                    Bukowna                                    godz. 16.30

21.02.2018 r.                                    Lisiec                                          godz. 16.30

 

Warsztaty są bezpłatne, a materiały zapewnia organizator. Zainteresowane osoby prosimy o zapisy telefoniczne pod                           nr tel. 76-845-59-86 lub osobiście w siedzibie Ośrodka, pok. 113. Ilość miejsc ograniczona.

 

Składowice

Siedlce

Buczynka