Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Warsztaty wokalne

Warsztaty wokalne

Studio Piosenki „ŁAŁ” działające od grudnia 2015 r. przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży chcącej rozwijać swoje talenty wokalne, poprzez grupowe zajęcia z instruktorem. Zajęcia takie są kompleksowym ujęciem wszelkich zagadnień związanych z piosenką, od nauki śpiewu i interpretacji, przez odpowiedni dobór i tworzenie repertuaru dla poszczególnych uczestników Studia. Na zajęcia uczęszcza już 12 osób z Obory. Uczestnicy spotkań z każdym kolejnym spotkaniem otwierają się na tajniki sztuki wokalnej i przełamują swoją tremę. Za nami już pierwszy występ podczas V Przeglądu Amatorskich Form Kabaretowych, który wypadł znakomicie ku uciesze zgromadzonej publiczności. W myśl zasady „Każdy śpiewać może…” zapraszamy na zajęcia, które odbywają się co środę o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Oborze. Zajęcia prowadzi doświadczony muzyk i pedagog Kamil Lis.